YönetimFunda KOCABIYIK
VALİ

Funda Kocabıyık, 1972 yılında Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde doğdu. Yükseköğrenimini Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nde tamamladı. 1994 yılında felsefe grubu öğretmeni olarak Ordu Ünye İmam Hatip Lisesi’nde göreve başladı. 1995 yılından 2005 yılına kadar Ankara Dikmen Lisesi’nde felsefe grubu öğretmenliği görevini yürüttü. 2005 yılında Millî Eğitim Bakanlığı’nın açtığı müfettiş yardımcılığı sınavını kazanarak müfettiş yardımcısı oldu. 3 Kasım 2008 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı Müfettişliği Yeterlik Sınavını kazanarak Teftiş Kurulu Başkanlığında bakanlık müfettişliği görevine atandı. 14 Şubat 2011 tarihinde MEB Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürü olarak atandı. 28 Ocak 2012 tarihinde ise 652 Sayılı KHK uyarınca MEB Teşkilat Kanunu’nun değişmesi ile kurulan Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne atandı. 13 Ocak 2016 tarihinde Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü olarak atandı.
 
27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/202 sayılı kararı ve 3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 6. Maddeleri gereğince Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Uşak’a vali olarak atandı. Vali Funda Kocabıyık, evli ve iki çocuk annesidir.


                                                                    
 

Gençlik ve Spor İl Müdürü 
Feyzullah GAYRET

1968 Kütahya Doğumludur. İlk ve Orta Öğrenimini Kütahya da tamamlamıştır. Yüksek Öğrenimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamlayan Feyzullah Gayret, 24 Yıl Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çalışmıştır.


2015 Yılı Temmuz ayında Kredi Yurtlar Kurumuna İl Müdürü olarak atanan Feyzullah GAYRET,  3,5 Yıl Kredi Yurtlar Kurumunda görev yaptıktan sonra, 02 Ocak 2019 tarihinde Gençlik ve Spor Kütahya İl Müdürü olarak atanmıştır.


 

 

Hizmet Müdürleri
Zeki ÇAKIR Spor Hizmetleri Müdürü
Adem KIRKULAK Yurt Hizmetleri Müdürü
Hacı Tevfik ÖZDEMİR Gençlik Hizmetleri Müdürü

Şube Müdürleri
Züleyha YALÇIN Spor Hizmetleri Şube Müdürü
Mehmet DEMİR Yurt Hizmetleri Şube Müdürü 
Hikmet FİDAN Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü
Yasin ŞAHİN Mali İşler  – Personel ve Tahakkuk – Eğitim, Sosyal ve  Kültürel Faaliyetler Birimi Şube Müdürü
Ümit ACAR Destek Hizmetleri – Yatırım ve İnşaat – İşletmeler Birimi Şube Müdürü V.

Yurt Müdürleri
Bahar Alp SARISU Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu Müdürü V.
Emine ÖZÇETİN Uşak Kız Yurdu Müdürü
Ayhan CENSUR Uşak Erkek Yurdu Müdürü V.
Nihat BATTAL Mehmet Hacım Yurdu Müdürü V.

Gençlik Merkezleri
Mehmet ÖZDEM Uşak Gençlik Merkezi Müdürü V.
Mustafa KOÇYİĞİT Uşak Merkez Gençlik Merkezi Müdürü V.